A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Красносільський ліцей Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області

Інформація про заклад

Історична довідка

Першого червня 1944 року районний відділ освіти Одеського приміського району призначив Вольчева М.І. завідувачем та вчителем Гільдендорфської початкової школи цього району. Старі шкільні будівлі у селі Гільдендорф було зруйновано під час війни.

Два навчальних корпуси були розташовані у старих корпусах будинку-інтернату.

Коштів для відновлення цих навчальних закладів не було, тому було дозволено обрати будь-який житловий будинок (залишений німцями-переселенцями) та повідомити райвиконком для закріплення його за школою.

Таким чином, будинок по вулиці Перемоги № 63 став Гільдендорфською початковою школою з першого червня 1944 року.

В селі не було ні парт, ні столів, ні шкільних дошок, не було нічого. Довелося зривати підлогу в хліву та робити довгі столи замість парт. Замість шкільних дошок також були підлогові дошки, замість крейди використовували шматочки каменю-черепашнику. Замість зошитів та олівців були грифельні дошки з грифелями. Палива для школи не було, тому доводилось робити паливні брикети з гною. В перші навчальні дні, у 1944 році, учні сиділи на підлозі, тому, що не було парт. В 1945 році вийшов Урядовий Указ про перейменування села Гільдендорф у село Красносілка та Гільдендорфської школи в Красносільську початкову школу.

З 1945-46 навчального року школа почала працювати в дві зміни. Було вісім класів-комплектів. Всього в школі навчалося 250 учнів села та дитячого будинку. Всі класні кімнати були прохідними. У 1947-48 навчальному році , через тісноту, нам довелося зайняти ще один будинок під школу.

В 1951-52 навчальному році зробили реконструкцію основної шкільної будівлі. З 1950-51 року наша школа стала семирічкою.

З першого червня 1944 року по перше вересня 1944 року єдиним вчителем в селі був Вольчев М.І., а з першого вересня 1944 року до школи прибула вчителька Кірсанова М.І., в 1946 році – Сторож В.В., в 1947 році – Дмитрієв Л.І. та Терьохіна Н.Ф., з 1948 року – Черненко А.І.

У 1950 році в школі навчалося більше 300 дітей, початковою освітою було охоплено все населення, працювало 14 вчителів. Всі школярі були забезпечені підручниками і зошитами.

Кількість дітей в школі постійно збільшувалась, зміцнювалась її матеріальна база, поповнювався кадровий склад вчителів, в 1951 – 52 навчальному році школа стала середньою. В цей же час була проведена реконструкція шкільної будівлі на вулиці Радянської Армії (вулиця Незалежності).

1991 рік завершено будівництво нової триповерхової школи на 624 учні

2005 рік школа була реорганізована в НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ», з 2010 року школа та дитячий садок були відокремлені.

У 2015 році, після утворення Красносільської ОТГ, школа перейшла під керівництво Управління освіти Красносільській сільській раді. В 2020 році школа була перейменована в Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ліцей, що містив в собі всі три ланки освіти: початкову, середню та старшу. В 2022 році перейменований у Красносільський ліцей. На сьогоднішній день в ліцеї навчається 719 учнів.

Педагогічний колектив

Фото без опису


 

Адміністрація

Система управління Красносільського ліцею відповідає ст. 24 Закону України «Про освіту» № 2145-VIII від 05.09.2017 та Статуту закладу (затверджено рішенням Красносільської сільської ради від 26.08.2022 № 1110-30/VIIІ).

Управління Красносільським ліцеєм в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

1) Засновник: засновником Красносільського ліцею є Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, заклад підпорядкований Управлінню освіти Красносільської сільської ради. Власник або уповноважений ним орган здійснює фінансування Закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів;

2) Керівник закладу освіти: директор Красносільського ліцею – МИХАЛЕВИЧ Наталія Володимирівна

Керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу. Повноваження та відповідальність керівника закладу освіти визначається законом та установчими документами закладу освіти;

3) Постійно діючий дорадчий колегіальний орган управління закладу освіти: педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом і Статутом закладу освіти. Керівник закладу є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління закладом;

4) Колегіальний орган громадського самоврядування: Піклувальна рада школи.

Вищим органом громадського самоврядування ліцею є загальні збори колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє Піклувальна рада ліцею, її очолює голова, який обирається зі складу Ради;

5) Органи самоврядування здобувачів освіти: учнівське самоврядування;

6) Інші органи, передбачені спеціальними законами та/або установчими документами закладу освіти. У закладі створені і діють піклувальна рада, учнівський комітет, батьківський комітет, методичні об’єднання, комісії, положення про які затверджено педагогічною радою та наказом по школі .

 

Фото без опису

Фото без опису
 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень